Facebook icon Youtube icon Tiktok icon Instagram icon

Personīgā pieredze no vienīgās tā dēvētās 7* viesnīcas

Burj Al Arab Jumeirah neapšaubāmi ir viena no slavenākajiem orientieriem un tūrisma objektiem Dubaijā, un tā ir slavena ar savu “septiņu zvaigžņu statusu” un greznību, kas tajā atrodas. Luksusa rekordu pārspējot, šajā luksusa klases viesnīcā ietilpst virkne izsmalcinātu restorānu, skaistas pludmales un plašā Burj Al Arab terase. Kopš tās atvēršanas 1999. gadā, Burj Al Arab ir bijis iekārojams VIP viesiem un slavenībām no visas pasaules un tas ir palīdzejis Dubaijai iekļauties pasaules luksusa tūrisma kartē. Buras formas ēka, kas uzcelta uz savas salas, paceļas 321 m augstumā, nodrošinot viesiem brīnišķīgu viesnīcas numura skatu uz Persijas līci.

Viena no labākajām viesnīcām pasaulē

 Ar zelta interjeru, grezniem “suite” numuriem un dažiem Dubaijas labākajiem restorāniem nav pārsteigums, ka Burj Al Arab Jumeirah bieži tiek uzskatīta par vienu no labākajām nakšņošanas vietām Dubaijā līdzās daudzām piecu zvaigžņu viesnīcām. Šeit pavadītais laiks ir īpaša pieredze, tapēc tā bieži tiek dēvēta par “septiņu zvaigžņu” viesnīcu. Šī īpaši unikālā viesnīca ir tik slavena ar savu greznību, ka katram reizi mūžā tādā būtu jāpaliek, tas ir kā vesels piedzīvojums, tapēc arī tika nolemts šajā viesnīcā palikt

Ierašanās

Lai dotos uz šo unikālo vietu tika speciāli izīrēts viesnīcas piedāvatais Rolls Royce auto ar privātu šoferi, kas izmaksāja papildus 250 eiro. Brauciens gan ilga tikai 20 minūtes, bet ja būtu jādodas uz šo vietu no lidostas, tad tas būtu daudz ilgāks. Šoferis absolūti nesteidzās, tas piestāja jebkurā vietā, kur tam prasīja, lai varētu uztaisīt bildes – pat uz tilta, pār kuru braucot var nonākt tikai uz šo vietu, jo viesnīca atrodas uz mākslīgi uzbūvētas salas. Piebraucot pie ieejas, tūlīt tika atvērtas auto durvis un tur arī sagaidīja vairāki viesnīcas darbinieki, tai skaitā sulainis. Pirms ejot iekšā viesnīcā, tikko ar autobusu piebraukušie ķīniešu tūristi, kas ieradušies šeit uz viesnīcas dienas apskati, pamanīja, ka kāds ir ieradies ar Rolls Royce, metās virsū bildēt, laikam domājot, ka ieradušās kādas slavenības. To viņiem tūlītēji aizliedza darīt viesnīcas darbinieki, jo šeit bildēt viesus ir stingri aizliegts. Bet no malas tas izskatījās diezgan amizanti.

Pirmais iespaids viesnīcā

Dodoties iekšā Burj Al Arab vestibilā paveras pārsteidzošs skats. Ar saviem grandiozi augstajiem griestiem, zelta lapu dekoru un pārsteidzošu strūklaku, tas pārņem savā varenībā un greznībā. Šis ātrijs ir nereāli iespaidīgs un 180 metrus augsts, padarot to par vienu no augstākajiem pasaulē. Krāsu shēma ir drosmīga un pievilcīga, ar pārsteidzošu sarkanās, zilās un zaļās krāsas kombināciju, kas rada greznības noskaņu. Pīlāri, kas apvilkti ar zelta lapām, tikai mēģina pievienot papildu greznības pieskārienu, kas atbilst šai leģendārajai viesnīcai.

Panorāmas skata numurs

Katram viesim tiek piešķirts savs sulainis, kas uzturas katrā stāvā ar savu recepciju. Kad visi dokumenti aizpildīti, viņš veda uz panorāmas numuru, kas šajā gadījumā atradās piektajā stāvā. Lai tiktu uz augstāku stāvu ir jaizmanto apzeltīts lifts. Šī stāva krāsa bija gaiši zila un par cik tieši šis panorāmas numuriņš atrodas zemākā stāvā, tas ir viens no lielākajiem, dēļ ēkas formas. Tas bija 230 kvadrātmetrus liels un no tā pavērās plašs skats uz pilsētu. Šis numurs bija divos stāvos ar greznu, karalisku interjeru. Pirmajā stāvā atradās neliels ofiss ar Macbook datora piejamību, nelielu tualeti un dzīvojamo telpu ar bāru. Bārā kā bezmaksas dzēriens bija pieejams speciāls Burj Al Arab vīns un kā bezmaksas uzkodas bija pieejamas speciālas arābu dateles, skaistā Burj Al Arab formas iepakojumā. Protams, bija arī pieejams pilns mini bārs ar dažādām uzkodām par noteiktu samaksu. Šai telpai krāšņu noskaņu iedeva arī milzu zelta televizors. Otrajā stāvā atradās guļamistaba ar vannasistabu. Gulta bija diezgan liela un ārkārtīgi mīksta, ērta un pie griestiem pat atradās apzeltīts spogulis. Vannasistabā atradās liels džakuzī ar iespēju to pilnu piepildīt ar putām. Bija arī pieeja daudz dažādām bezmaksas vannasistabas lietām, kā piemēram sieviešu un vīriešu Hermes smaržu komplektam, kur katra smaržām maksā vismaz virs 100 eiro. Šis noteikti ir krāšņākais un iespaidīgakais viesnīcas numurs, kurā ir nācies palikt, tas izmaksāja 1500 eiro par nakti.

Karaliskais viesnīcas numurs

Pēc šādiem iespaidiem radās interese redzēt kā tad izskatās pats karaliskais, jeb Royal suite numurs, ja jau šis bija tik iespaidīgs. Uzprasot sulainim, vai kas tāds ir iespējams, viņš teica, ka par cik neviens šobrīd tajā nedzīvo, šo numuru ir iespējams apmeklēt. Lai šeit nonāktu, bija jādodas uz 25. stāvu ar atsevišķu, privātu liftu. Šis numurs ir milzīgs, tas aizņem divus stāvus un ir 780 kvadrātmetrus liels. Tas ir ārkārtīgi krāsains, spilgts un noteikti piemērots greznības cienītājiem. Greznība ir manāma katrā stūrī un tā piemeklē uzreiz, kad atveras durvis. Ieejot iekšā, uzreiz redzamas iespaidīgas zelta un marmora kāpnes un milzīgi pīlāri, kas ir pārklāti ar 22 karātu zeltu. Šeit ir ir sava privāta ēdamistabas zona ar sulaini un ērta arābu stilā iekārtota atpūtas telpa. Masīvā numura augšējais stāvs būtībā ir sadalīts divās daļās – viena, lai tā atbilstu vīrieša gaumei ar karaliskiem toņiem un ar iespēju griezt gultu uz sevis izvēlētu skatu un otra – sieviešu gaumei ar karalienes gaišākiem toņiem un milzu spoguli virs gultas. Katrai gultai tiek piedāvāta izvēle ar 13 dažādiem spilveniem. Tepat ir arī pieejama privāta bibliotēka un atsevišķa kino zāles telpa, bet jāsaka, ka visiespaidīgākās telpas šajā numurā ir vannasistabas, kas šeit ir pat trīs un divas no tām ir īpaši krāšņas – ar burbuļvannu, marmora un zelta elementiem. Jāsaka, ka tieši karaļa pusē esošā zelta vannasistaba ir greznākā telpa, ko jebkad ir nācies redzēt. Tā pat, kā panorāmas numiriņā, arī šeit tiek dotas bezmaksas Hermes smaržas un ķermeņa kopšnas produkti. Šis karaliskais numurs ir viens no dārgākajiem viesnīcu numuriem pasaulē. Viena nakts šādā numurā izmaksā 23000 eiro.

Burj Al Arab terase

Pēc iepazīšanās ar viesnīcu bija jāgatavojas saulrieta sagaidīšanai un to vislabāk ir vērot uz jaunūzbūvetās terases. Nelieli fakti par šo terasi – tā tika uzcelta Somijā. 10 000 kvadrātmetru plašo objektu Somijā uzcēla 160 amatnieki, un to pa jūru nogādāja 4500 kilometru attālumā uz Dubaiju. Šis stiklam līdzīgais baseins izkūst horizontā, radot nepārtrauktas ūdenstilpes mirāžu. Peldbaseina apakšā atradīsiet neticamu 10 m flīžu mozaīku, kas ir neticams zīmējums zem kājām, debeszilā un zelta toņos. Šeit ir piejami četri džakūzi un var izmantojot vairākas burbuļvannas. Šeit ir arī 32 greznas kabīnes ar gaisa kondicionētāju. Visas kabīnes apkalpo jūsu privātais sulainis, lai varētu atpūsties un atvēsināties. Ļoti īpaša ir terases pludmale ar 1000 tonnām balto smilšu. Šīs smiltis tika ievestas no Saūda Arābijas to unikālo īpašību dēļ, kas nozīmē, ka tās neaizlido, kad pūš vējš. Kā arī no šīs terases paveras iespaidīgs skats uz pašu viesnīcu.

Jūras velšu restorāns – Al Mahara

Obligāti bija jāaiziet uz kādu no šīs greznās viesnīcas restorāniem un izvēlēts tika Al Mahara restorāns. Al Mahara nozīmē “austeres čaula”. Ieejot iekšā caur zelta vārtiem paveras satriecošs skats uz akvāriju no grīdas līdz griestiem. Al Mahara nodrošina kulinārijas pieredzi, kas stimulēs visas sajūtas. Restorānā ir viena ēdamistaba, kas ir izbūvēta apļveidā ap lielo akvāriju. Viesi vakariņās var iegrimt mīkstajos sēdekļos un aizrauties ar krāsaino jūras dzīvi, kas peld pie galda. Elegance ir galvenā atslēga interjerā, un stilīgie galdi apvienojumā ar akvāriju rada ļoti īpašu un relaksējošu atmosfēru. Galdā tika likts ēdiens trijās kārtās un protams, ka visi trīs ēdieni bija balstīti uz jūras veltīm. Jāsaka, ka porcijas nebija diezko lielas, bet gardas gan. Šādas vakariņas izmaksāja 150 eiro no personas. Pēc vakariņām, izejot no Al Mahara restorāna un ienākot viesnīcas lobijā pārsteidza, tas, ka bija nomainijušās gaismas un visa atmosfēra tikusi pielīdzināta vakara noskaņai. Pat izejot ārpus viesnīcas arī tā vakarā izskatās pavisam savādak. Šis burvīgais vakars tika pavadīts numuriņa iespaidīgajā džakuzī.

Brokastis numuriņā un zelta kapučino

Pavadot nakti šādā numurā rīts šķiet pavisam savādāks, tas šķiet maģisks. Tā vietā, lai dotos uz brokastīm kādā no restorāniem, radās ideja tās pasūtīt uz numuriņu, jo savādak kāda jēga no tik kolosāla skata, ja tas netiek 100% izbaudīts. Pēc kāda brīža viesmīlis jau bija klāt pie durvīm ar pilniem ratiem ar ēdienu un ripoja iekšā, lai uzklātu brokastu galdu. Brokastis bija bagātīgas un ar visu, kas nepieciešams un jāsaka, ka brokastis numuriņā bija daudz labākas par jebkuru iepriekš piedzīvoto bufeti, jo ēdot numuriņā, brokastīm bija savs šarms.

Pēc brokastīm, pirms bija jaizrakstās no viesnīcas numura, par atsevišķu samaksu lobija kafejnīcā bija vēlme nogaršot slaveno zelta kapučino. Nevar noliegt, ka saņemot to, izskats noteikti bija daudz iespaidīgāks par tā garšu, jo garšot, tas garšoja kā jebkurš cits kapučino.

Burj Al Arab Talise SPA un Ieteikums

Par cik visu nesanāca paspēt iepriekšējā dienā un bija liela vēlme paviesoties arī viesnīcas izslavētajā Talise spa, sulainis piedāvāja variantu bez maksas pagarināt dienu, lai būtu laiks apmeklēt masāžu un izbaudīt greznās spa telpas. Šī bija lieliska pretīmnākšana no viņa puses. Nedaudz par pašu SPA – Talise Spa atrodas 150 m virs Persijas līča, un tas ir galvenais galamērķis, kur baudīt greznību, atpūsties un atjaunot spēkus. Šis revolucionārais spa, kas atrodas dabiskā apgaismojumā, atrodas divos stāvos ar atsevišķām vīriešu un sieviešu ērtībām, lai nodrošinātu pilnīgu privātumu un rīcības brīvību. Katra pieredze ir rūpīgi, ekskluzīvi izstrādāta, izmantojot pasaules greznākos produktus, tostarp La Prairie, Aromatherapy Associates, QMS un Carol Joy, lai klients justos pilnībā lutināts. Šeit ir infinity baseini, džakūzī un procedūru telpas, kā arī saunas, tvaika pirtis un dziļie baseini. Spa ir arī skvoša laukums un fitnesa centrs, kas piedāvā aerobikas iespējas, kā arī modernu kardiovaskulāro un pretestības treniņu aprīkojumu. 

Lai šeit atrastos un būtu iespēja izmantot greznos baseinus bija obligāti jaizmanto kāda no spa procedūrām. Izvēlēts tika – The Wave procedūra un tā noteikti bija savas naudas vērta. Šim pakalpojumam tika iztērets virs 100 eiro. Šī arī bija noslēdzošā lieta, kas tika darīta šinī brīnišķīgajā viesnīcā.

Cik izmaksāja palikšana Burj Al Arab

Jāsaka, ka palikšana uz vienu nakti šajā viesnīcā ir daudz par īsu, lai izbaudītu visu, ko tā spēj sniegt.

Pastāvēja vēl iespēja izmantot Wild Wadi ūdensparku, kas ir bezmaksas, ja paliek šajā viesnīcā, bet tas nebija pa ceļam. Kopā tika iztērēts 2500 eiro. Vai šī nauda bija šīs pieredzes vērta? Jā, pavisam noteikti.

Šajā viesnīcā iegriežos katru reizi, kad apmeklēju Dubaiju un noteikti iesaku arī jums tajā paviesoties, jo kaut kas tāds katram ir jāpieredz. Lai šeit nokļūtu nemaz nav jāpaliek viesnīcā, tā vietā var vienkārši pieteikt brokastis, pusdienas vai vakariņas kādā no viesnīcas daudzajiem restorāniem, vai arī izmantot jebkādu citu viesnīcas pakalpojumu.

Atstāj komentāru

Citi raksti